Στην εφαρμογή του Υπουργείου Εσωτερικών «Μάθε που ψηφίζεις» θα πρέπει να καταφύγουν οι συνολικά 253.108 εκλογείς του νομού Λάρισας προκειμένου να επιβεβαιώσουν το εκλογικό τμήμα στο οποίο θα ασκήσουν το εκλογικό τους δικαίωμα στις ευρωεκλογές της 9ης Ιουνίου, προκειμένου να αναδείξουν τους 21 ευρωβουλευτές της χώρας.

Πριν πάμε όμως σε άλλα στοιχεία για τις ευρωεκλογές του 2024, ρίξτε μια ματιά στα αποτελέσματα των ευρωεκλογών του 2019 στον παρακάτω Πίνακα :

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2019

Μετά την απόφαση της αρμόδιας Αντιπεριφερειάρχη Λάρισας, Μαρίας Γαλλιού για τον ορισμό των Εκλογικών Τμημάτων (ΕΤ) στον νομό Λάρισας προκύπτει αισθητή μείωση των Τμημάτων, αφού από τα 611 Εκλογικά Τμήματα των (διπλών) εκλογών του 2023, στις εκλογές της 9ης Ιουνίου θα λειτουργήσουν 452 Τμήματα, δηλαδή λιγότερα κατά 159, εξέλιξη που θα σημάνει και μεταβολές στα Τμήματα άσκησης του εκλογικού δικαιώματος για κάποιους ψηφοφόρους. Διευκρινίζεται πως η ψηφιακή, εύχρηστη εφαρμογή «Μάθε Πού Ψηφίζεις» είναι ήδη διαθέσιμη για την ενημέρωση του εκλογικού σώματος σχετικά με το κατάστημα ψηφοφορίας του κάθε εκλογέα.
Αναλυτικότερα σύμφωνα και με την απόφαση της Περιφέρειας Θεσσαλίας, στην εκλογική περιφέρεια νομού Λάρισας τα εκλογικά τμήματα είναι συνολικά 452, τα οποία κατανέμονται ως εξής : Δήμος Αγιάς 1-28 (28). Δήμος Ελασσόνας: 29-101 (73). Δήμος Κιλελέρ: 102-153 (52). Δήμος Λαρισαίων: 154-334 (181), Δήμος Τεμπών: 335-371 (37). Δήμος Τυρνάβου: 372-410 (39). Δήμος Φαρσάλων: 411- 451 (41).

Και ένα σχόλιο : «Μήνυμα της Λεπέν στη Μελόνι : “Αυτή είναι η στιγμή να ενωθούμε, θα ήταν πραγματικά χρήσιμο. Αν τα καταφέρουμε, θα γίνουμε η δεύτερη ομάδα του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου. Νομίζω ότι δεν πρέπει να αφήσουμε μια τέτοια ευκαιρία να μας προσπεράσει”.
Στην Άκρα Δεξιά προσπαθούν. Στην Αριστερά οι εμφύλιοι συνεχίζονται». (Τ.Π.).

Τώρα τα εκλογικά τμήματα στο δήμο Τεμπών θα τα δείτε αναλυτικά στον παρακάτω Πίνακα :

ΕΚΛΟΓΙΚΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 2024

Τα 31 κόμματα που θα συμμετάσχουν στις κάλπες της 9ης Ιουνίου είναι:
1. ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
2. ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ
3. ΠΑΣΟΚ – Κίνημα Αλλαγής
4. ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
5. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ – ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ
6. ΝΙΚΗ
7. ΠΛΕΥΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ – ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
8. ΜέΡΑ 25
9. ΦΩΝΗ ΛΟΓΙΚΗΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ
10. ΑΝΤΑΡΣΥΑ – Ανατρεπτική Συνεργασία
11. ΛΑΪΚΟΣ ΟΡΘΟΔΟΞΟΣ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΣ – ΛΑΟΣ
12. ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ για την Εθνική Κυριαρχία και την Κύπρο
13. ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ – ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ (Μ-Λ ΚΚΕ)
14. ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
15. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΩΝ ΔΙΕΘΝΙΣΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
16. Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ
17. ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ, ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ
18. ΚΕΚΑ-ΑΚΚΕΛ ΜΑΖΙ για μια Ελεύθερη Ελλάδα
19. ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ – Πρόδρομος Εμφιετζόγλου
20. ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (ΕΠΑΜ)
21. Κίνημα 21
22. ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΒΕΡΔΟΣ
23. Ομογενειακό Δίκτυο Ελλήνων Ευρώπης (ΟΔΕΕ)
24. Νέα Αριστερά
25. ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΙ
26. ΚΙΝΗΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ
27. ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
28. Ελλήνων Συνέλευσις
29. Πράσινο κίνημα
30. Δημιουργία
31. ΚΟΣΜΟΣ
Όλοι οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές των ελληνικών κομμάτων. Οι ψηφοφόροι που καλούνται στις κάλπες θα εκλέξουν συνολικά 21 ευρωβουλευτές, όπως ακριβώς και στις ευρωεκλογές του 2019
Οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές της ΝΔ είναι οι εξής:
1. Αβραμίδου Σεραφίνα
2. Αγγελόπουλος Μιχαήλ (Μιχάλης)
3. Αρχοντίδου Βασιλική (Βανέσα)
4. Αυτιάς Γεώργιος
5. Βεζυργιαννίδης Ιωάννης
6. Βόζεμπεργκ – Βρυωνίδη Ελισσάβετ (Ελίζα)
7. Δάκης Γεώργιος
8. Δεκόλης Ιωάννης
9. Δήμας Πύρρος
10. Δούνια Παναγιώτα (Νόνη)
11. Εξαδάκτυλος Αθανάσιος
12. Ζαμπούκας Ανδρέας
13. Καρανικόλας Σπυρίδων
14. Καραχάλιος Θεόφιλος
15. Κατσαούνης Δημήτριος
16. Κεφαλογιάννης Εμμανουήλ
17. Κοντοζαμάνης Βασίλειος
18. Κουρή – Καλλέργη Όλγα
19. Κουτσουπιά Μαρία – Ωραιοζήλη
20. Κρυσταλλίδου Θεοπίστη (Πίστη)
21. Κυμπουρόπουλος Στυλιανός
22. Μεϊμαράκης Ευάγγελος – Βασίλειος
23. Μελέτη Ελεονώρα
24. Μουρούτης Γεώργιος
25. Μπελέρης Διονύσιος – Φρέντης
26. Μπλιούμης Γεώργιος
27. Ναούμης Νικόλαος
28. Ομράν – Κουκουβιτάκης Ταμέρ – Ορέστης
29. Παράσχου Ανδρούλα (Άντρη)
30. Πατουλίδου Παρασκευή (Βούλα)
31. Ρογδάκη Άννα – Μαρία
32. Σακελλάρης Βασίλειος
33. Σέρμπος Σωτήριος
34. Σούλογλου Νουρτζάν
35. Σπυράκη Μαρία
36. Στέφος Νικόλαος
37. Τρακατέλλη Λυδία – Αντωνία
38. Τσιόδρας Δημήτριος
39. Τσουχαντάρης Αθανάσιος
40. Φλέσσα Βασιλική (Βίκυ)
41. Χριστοπούλου Παναγιώτα – Νιόβη
42. Χριστοφιλοπούλου Παρασκευή (Εύη)
Οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές του ΣΥΡΙΖΑ είναι οι εξής:
1. Λεκατσά Μέλπω
2. Σίνου Δέσποινα
3. Κόρδατζη Βιολέτα
4. Παπαλαζάρου Βασίλειος
5. Βενέρη Λύδια
6. Κατσίγιαννη Αγλαΐα
7. Στογιαννίδης Γρηγόρης
8. Γουναλάκης Αντώνης
9. Μουμτζή Ιφιγένεια
10. Αθανάσιου Μάριος
11. Αντώναρος Ευάγγελος
12. Αρσένη Ευγενία (Τζένη)
13. Κοροβέση Μυρτώ
14. Μπεκατώρου Σοφία
15. Πανόπουλος Δημήτρης
16. Παπαδημητριάδης Δημήτρης
17. Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος
18. Παππάς Νίκος
19. Σαπουνά Αναστασία
20. Τσίπρας Γεώργιος
21. Φαραντούρης Νικόλαος
22. Τσιριγώτη Ζαχαρούλα
23. Γιαννακά Αικατερίνη
24. Καραγιώργου – Λάζαρη Μαργαρίτα
25. Κουρουμπλής Παναγιώτης
26. Μολώνης Σπυρίδων
27. Τελιγιορίδου Ολυμπία
28. Κάτσης Μάριος
29. Δριτσέλη Παναγιώτα
30. Μαρτίου Γεώργιος
31. Χλαπανίδου Χριστίνα
32. Αραβαντινός – Σιμωνέτος Χαράλαμπος
33. Αυγέρη Θεοδώρα (Δώρα)
34. Νούσκαλης Γιώργος
35. Τουμανίδης Αντώνης
36. Τσαμπάζη Θεοδώρα (Δώρα)
37. Καλουδιώτη Μαρία
38. Κασσελάκης Βασίλειος
39. Πριφτάκη Αικατερίνα
40. Παπαργυρόπουλος Νάσος
41. Έλενα Κουντουρά
42. Κώστας Αρβανίτης
Οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές του ΠΑΣΟΚ είναι οι εξής:
1. Αδάμου Κωνσταντίνα
2. Αεράκης Μιχάλης
3. Αλίρη Χριστίνα
4. Αντωνοπούλου Μαριζέτα
5. Αρμενάκη Κρυσταλλία
6. Αρναούτογλου Σάκης
7. Βακουφτσή Σούλα
8. Βαρδακαστάνης Ιωάννης
9. Βερούλη Άννα
10. Βουρεξάκη Ταμπουρατζή Κατερίνα
11. Βρεττού Αγάθη Ρόζα
12. Δαφέρμου Μαρία
13. Δημόπουλος Παναγιώτης
14. Ζαγοράκης Θοδωρής
15. Ζαρωτιάδης Γρηγόρης
16. Θεοδώρου Μαρινίκη
17. Καλλιακμάνης Γιώργος
18. Καρχιμάκης Λευτέρης
19. Κικίλιας Ηλίας
20. Κουνάκης Παναγιώτης
21. Κουράκης Γιάννης
22. Λαμπράκης Γρηγόρης
23. Μανιάτης Γιάννης
24. Μαρκογιαννάκη Όλγα
25. Μπουτζέτη Μαρία
26. Ξυλούρης Νίκος
27. Παπανδρέου Νίκος
28. Πάζιος Γιάννης
29. Πετράκης Σταύρος
30. Πλέσια-Ευσταθοπούλου Αικατερίνη
31. Ρίζου Αικατερίνη
32. Σαμαρά Οικονόμου Μυρτώ
33. Σαχινίδης Φίλιππος
34. Σπυρόπουλος Ανδρέας
35. Στεφόπουλος Χρήστος
36. Σωτηροπούλου Γεωργία
37. Τανιμανίδου Στεφανία
38. Τσιλιμίγκας Νικόλαος
39. Τσουκαλάς Κώστας
40. Τσούμας Γιώργος
41. Χουλιάρας Κωνσταντίνος
42. Χρυσόγονος Κώστας
Οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές του ΚΚΕ είναι οι εξής:
1. Νίκος Αγγελίδης
2. Παναγιώτης Αλωπούδης
3. Στέλλα Βαλαβάνη
4. Σάββας Βασιλειάδης
5. Μαρία Γαβαλά
6. Κατερίνα Γεράκη
7. Ελένη Γερασιμίδου
8. Κώστας Γουλιάμος
9. Κατερίνα Δεμέτη
10. Κώστας Ιντζές
11. Παναγιώτης Κατίκας
12. Βαγγέλης Κατσακούλης
13. Γιώργος Κεντρωτής
14. Ιμπραήμ Κεραντζή Ιμπράμ
15. Ιωάννα Κολοβού
16. Ηλίας Κονδύλης
17. Τίνα Κουζιάκη
18. Δήμος Κουμπούρης
19. Κωνσταντίνα Κούνεβα
20. Βικτωρία Κούτση:
21. Θοδωρής Κωτσαντής
22. Ρίζος Μαρούδας: Αγρότης
23. Κώστας Μπασδέκης
24. Μάρκος Μπεκρής
25. Βασίλης Μπέλλος
26. Μπούτα Πόπη
27. Λευτέρης Νικολάου – Αλαβάνος
28. Χριστίνα Παναγιωτακοπούλου
29. Κώστας Παπαδάκης
30. Νίκος Παπαδόπουλος
31. Βάνα Πατρινού
32. Παναγιώτης Πολίτης
33. Έρη Ρίτσου
34. Χριστίνα Σκαλούμπακα
35. Δήμητρα Σταματέλου
36. Γιώργος Στεφανάκης
37. Γιάννης Τασιούλας
38. Τάσος Τόκας
39. Βασίλης Τομπουλίδης
40. Ανέστης Τσουκαράκης
41. Κλειώ Χριστοπούλου
42. Νίκη Χρονοπούλου
Οι υποψήφιοι με την Ελληνική Λύση
1. Αλεξανδράκη Γαλάτω
2. Ελευθεράκης Αθανάσιος
3. Καλοκύρης Θωμάς
4. Καρακατσάνης Δημήτριος
5. Κάστη Καλλιόπη
6. Κατσιάφα Ανθούλα
7. Κελλάρη Διαμάντω
8. Κετικίδης Αστέριος
9. Καγιά Ευσεβία
10. Κομνηνός Γεώργιος
11. Κουρτίδης Μιχαήλ
12. Κωνσταντινούδης Νικόλαος
13. Κωτσανίνη Ειρήνη
14. Κωτσιόπουλος Ελευθέριος
15. Λάμπρου Βάγια
16. Μανδαλάκη Σοφία
17. Μαραντίδης Γεώργιος
18. Μελεκίδου Ευγενία
19. Μπαλάτσου Περιστέρα
20. Μυλωνάς Γεώργιος
21. Νεγρεπόντη Άννα
22. Ορφανίδης Ιωάννης
23. Παναγιώτης Ηρακλής
24. Πανικίδης Σταύρος
25. Παπαδημητρίου Ασπασία
26. Παπαδόπουλος Αλέξιος
27. Παπαδοπούλου Ελένη
28. Παπαθεοδώρου Σωτηρία
29. Παπαχατζής Αλέξανδρος
30. Παπουλίδης Θεόδωρος
31. Πετρουλάκης Νικόλαος
32. Πιπεργιάς Δημήτριος
33. Σαββίδου Παρθένα
34. Σαραντίδης Ευάγγελος
35. Σκάλκος Ιωάννης
36. Σλούκα Μαγδαληνή
37. Σούτας Νικόλαος
38. Στρείδου Πασχαλία
39. Τριανταφυλλούδης Αλέξανδρος
40. Τσιούμας Λεωνίδας
41. Τσορακίδου Ειρήνη
42. Εμμανουήλ (Φραγκούλης)
Οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές της «Νίκης»
1. Αναδιώτης Νικόλαος
2. Ανθρακεύς Γεώργιος
3. Ασμαφυλίδου Γκέργκη Μαρία
4. Βλαχόπουλος Γεώργιος
5. Βολονάκη Δέσποινα
6. Γανωτή Μάρθα
7. Γεροδημήτρης Γεώργιος
8. Γιοβανοπούλου Μαρία
9. Εμμανουηλίδης Κυριάκος
10. Ζλατίντση Παρασκευή
11. Ηλιόπουλος Φώτης
12. Δρ. Δέσποινα Ιατρίδου
13. Ιντζές Ιωάννης
14. Καλαιτζαντωνάκης Σπυρίδων Εμμανουήλ
15. Καλυβιώτης Ραφαήλ
16. Καραϊσκος Κωνσταντίνος
17. Κουτρής Σταύρος
18. Κυριακού Κωνσταντίνος
19. Κυρσανίδης Δημήτρης
20. Κωστίδης Αβραάμ
21. Λιάβα Κωνσταντίνα
22. Μαγγίνα Μαρία
23. Μαγγίνας Νικόλαος
24. Μακριδάκη Φιλοθέη
25. Μαρκούδης Λυκούργος
26. Μεταλληνός Δημήτριος
27. Μπαλιάκας Κωνσταντίνος,
28. Μπαγλατζή Ξενιά Σοφία
29. Νάνου Κωνσταντίνα
30. Ντουλμπέρης Μιχάλης
31. Πελίδου Συγκλητή-Ερριέτα
32. Σαμαράς Χριστιανίδης Ανέστης
33. Σταλίδης Ανδρέας
34. Τάκης Αντώνιος
35. Τζέμη Μαρία
36. Τσαρούχα Ζωή
37. Τσελέντης Γεράσιμος (‘Ακης)
38. Φούσα Αθηνά,
39. Φράγκου Δέσποινα
40. Χατζή Μαρία
41. Χατζηδάκης Κωνσταντίνος
42. Χιωτακάκος Δημήτριος
Οι υποψήφιοι με την Πλεύση Ελευθερίας
1. Αλειφτήρας Σωκράτης
2. Ευαγγελίδου Καλλιόπη
3. Ζαφειράτος Διαμαντής
4. Ζαχαριά Μαρία
5. Ζαχαρόπουλος Σπήλιος
6. Θεοδοσόπουλος Δημήτριος
7. Ιωνάς Εμμανουήλ
8. ΚαζαντζήΕυθυμία
9. Καμπανός Δημήτριος
10. Κοντογεώργος Ευθύμιος
11. Ρεζάν (Κριτσέλη) Άννα
12. Κυρίδου Ανέττα
13. Κύρκος Χαράλαμπος
14. Μπαλμπουζής Απόστολος
15. Μπαντούνα Γεωργία
16. Μπόρας Παναγιώτης
17. Νόιφελτ Παναγιώτης
18. Ντάβου Μαρία
19. Παναή Ευαγγελία
20. Παπαϊωάννου Ζήσης
21. Παπαστάμου Μιλτιάδης
22. Πολύζου Βασιλική
23. Ρέγκλης Ανδρέας
24. Ρογκάν Χριστίνα
25. Σαββιδάκης Κωνσταντίνος
26. Σάντα Αλεξάνδρα
27. Σκόπη Βασιλική
28. Σκουλαριώτη Ελένη
29. Στόκας Μπάμπης
30. Χατζηαναστασιάδη Αφροδίτη
31. Χατζηγιάννης Νάντης (Φερδινάνδος)
32. Χόνδρος Παναγιώτης
33. Ψαρρέα Ελένη
Οι υποψήφιοι ευρωβουλευτές της Νέας Αριστεράς είναι οι εξής:
1. Αθανασία Κυμιγκέλη
2. Άκης Σακισλόγλου
3. Αλή Αλή
4. Αλίκη Κατσαρού
5. Αννέτα Τσελεπή
6. Ανδρέας Κονταράκης
7. Αντώνης Μπόγρης
8. Γαβριήλ Σακελλαρίδης
9. Γιάννης Καλομενίδης
10. Γιώργος Σταθάκης
11. Δανάη Θεοδωρίδου
12. Δήμητρα Κεραμυδά
13. Δημήτρης Καραμέρης
14. Έλενα Όλγα Χρηστίδη
15. Έφη Γιαννοπούλου
16. Ζωή Ακριβούλη
17. Θέμης Αμπλάς
18. Θεόδωρος Παραδέλλης
19. Ινώ Σιώζου
20. Ιφιγένεια Καμτσίδου
21. Κατερίνα Σαράντη
22. Κατερίνα Φλώρου
23. Κορίνα Χατζηνικολάου
24. Κωστής Καρπόζηλος
25. Λάζαρος Τόσκας
26. Λατίφ Νταρουίς
27. Μαργαρίτα Συγγενιώτου
28. Μαρία Γιαννακάκη
29. Μαρία Καραμεσίνη
30. Μάρω Δούκα
31. Μπάμπης Κασίμης
32. Νάντια Κουλουμπή
33. Νατάσα Ρωμανού
34. Νικήτας Μυλόπουλος
35. Νίκος Φίλης
36. Όλγα Νάσση
37. Πέτρος Λυμπεράκης
38. Πέτρος Φιλίππου
39. Σπύρος Μπάκας
40. Στέλιος Κούλογλου
41. Τασία Στεφανοπούλου
42. Φιλήμων Καραμήτσος
Όσον αφορά το κόμμα των Σπαρτιατών, με απόφαση του Άρειου Πάγου, «κόπηκε» από τις επικείμενες εκλογές της 9ης Ιουνίου.
Οι υποψήφιοι του ΜέΡΑ25
1. Αγιούμπι Σάντι
2. Αθανασοπούλου Βασιλική
3. Αμμανατίδου Πασχαλίδου Ευαγγελία (Λίτσα)
4. Ανδρικόπουλος Τζούμας Παναγιώτης
5. Ασημακοπούλου Ελευθερία (Έρικα)
6. Βαρδάμη Πάτυ
7. Βαρουφάκης Ιωάννης (Γιάνης)
8. Βενετσάνου Ειρήνη (Νένα)
9. Γιαννουλάκη Αθηνά
10. Γρηγοριάδης Κλέων
11. Διώτη Ηρώ
12. Ελ Μασρί Φαίσαλ Ζαχαρία
13. Έντμαν Έρικ-Μιλτιάδης
14. Ζερβουδάκης Δημήτριος
15. Ζερδελής Ιωάννης
16. Θεοχαράκης Νικόλαος
17. Ιωακειμίδης Δημήτρης (Τζο Ντι)
18. Καλλινικίδης Αβραάμ (Άκης)
19. Καρακίτσου Μαρία
20. Κατωπόδη Ειρήνη
21. Κέντρου Δέσποινα – Οικονομολόγος
22. Κοντούλη Ιωάννα (Γιάννα)
23. Κορωναίου Αλεξάνδρα
24. Κρασοπούλου Αλεξάνδρα (Αλέκα)
25. Κριτσωτάκης Μιχαήλ
26. Κυπαρισσίδης Κοκκινίδης Θωμάς (Μάκης)
27. Λαπαβίτσας Κωνσταντίνος
28. Μιχελάκου Καλλιόπη (Πόπη)
29. Μόσχος Χρίστος
30. Μουλιανίτης Βασίλειος
31. Μπαρσέφσκι Μαρία Άννα (Μάνια)
32. Μπουλμπούλ Αλή
33. Πετράκος Αθανάσιος
34. Ρεβενιώτης (Ρεβενιώτη) Παύλος (Πάολα)
35. Σεφεριάδης Σεραφείμ
36. Σμυρλής Αλέξιος (Αλέξης)
37. Σουλτ Ιωακείμ (Γιόχεν)
38. Σταυροπούλου Αναστασία
39. Τζανετουλάκου Ευτυχία (Φαίη)
40. Τσιμητάκης Ζαχαρίας (Χάρης)
41. Τύμπας Αριστοτέλης (Τέλης)
42. Χρανιώτης Γεώργιος
Οι υποψήφιοι της Φωνής Λογικής
1. Αφροδίτη Λατινοπούλου
2. Γιώργος Αθανασάτος
3. Ίωνας Ανδρικόπουλος
4. Κωνσταντίνος Βαΐτσης
5. Ιωάννης Γκιαούρης
6. Αντιγόνη Γλυκού
7. Νικόλαος Δευτεραίος
8. Μάριος Δημόπουλος
9. Ηλίας Ζιακούλης
10. Ιωάννης Ζολώτας
11. Νικόλαος Ιατρόπουλος
12. Χρήστος Ιωαννίδης
13. Νικόλαος Κάκκος
14. Εύα Καρακίτσου
15. Πέρδικα Καραμπέκου
16. Αργύριος Καλοσόπουλος
17. Νικόλαος Καλλέργης
18. Πασχάλης Κεσκίνης
19. Θεόδωρος Κοκάϊ
20. Μαρία Κουβούση
21. Άρια Κοπιδάκη
22. Κωνσταντίνος Κοψιδάς
23. Αγγελική Κριθαργιώτη
24. Χρήστος Κωστάκης
25. Χριστίνα Λούκισα
26. Ιωάννης Λυκάκης
27. Βασίλης Μακρυγιάννης
28. Ιωάννης Μαλταμπές
29. Αρίσταρχος Μπλέκος
30. Χαρισία Μπικηροπούλου
31. Βασιλική Νταβλούρου
32. Σταυρούλα Ξουλίδου
33. Παναγιώτης Παλάσκας
34. Ανδρέας Παναγόπουλος
35. Ανάργυρος (Αργύρης) Προσίλης
36. Γιώργος Τσουκαλαδάκης
37. Ευδοξία Χειλά
38. Χριστίνα Χρηστίδου
Οι υποψήφιοι του ΑΝΤΑΡΣΥΑ
1. Αγγελόπουλος Ιωάννης
2. Αναστασιάδης Αναστάσιος (Τάσος)
3. Ασλανίδη Παρθένα (Θένια)
4. Βαφειάδου Ελένη
5. Βουρεκάς Κωνσταντίνος
6. Γκίκα Λουΐζα
7. Διαβολάκης Αθανάσιος
8. Δραγανίγος Αντώνιος
9. Δώδου Λήδα Μαρία
10. Ζουρμπάκη Ανδρομάχη (Μάχη)
11. Ζώτος Δημήτριος
12. Θεοχαροπούλου Κωνσταντίνα
13. Θωίδου Αικατερίνη
14. Ιωακείμογλου Ηλίας
15. Κάτσαρης Παναγιώτης
16. Κίχη Σοφία
17. Κοιλάκου Σταυρούλα (Σύλβια)
18. Κοσίνας Χρήστος
19. Κούρλα Μιχαέλα
20. Κωνσταντίνου Πέτρος
21. Λαθήρας Ιωάννης
22. Λιαμπότης Σωτήριος
23. Λιόντου Αγάπη Κωνσταντίνα
24. Λοΐζος Ηλίας
25. Λυσικάτου Ζαννέτα
26. Μαματσή Άννα
27. Μανίκας Σταύρος
28. Μαυρουδέας Σταύρος
29. Μεγαλοοικονόμου Θεόδωρος
30. Μονάκη Ροδούλα (Ρόζυ)
31. Μπικάκη Μαρία
32. Μπουρίτη Γαρυφαλλιά (Λίλιαν)
33. Πάλλιου Χριστίνα
34. Σάουα Σάλμα
35. Σκούφογλου Νικόλαος
36. Στεφανάκης Δημήτριος
37. Ταλαχούπης Νικόλαος
38. Τζιάρας Θρασύβουλος
39. Τορπουζίδης Κωνσταντίνος
40. Τριχιάς Κωνσταντίνος
41. Τσιλιμπάρη Όλγα Αικατερίνη
42. Χάγιος Άγγελος
Οι υποψήφιοι του ΛΑ.Ο.Σ.
1. ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ (ΒΕΦΑ)
2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
3. ΒΑΤΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ)
4. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
5. ΒΛΑΧΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
6. ΒΟΒΟΛΗΣ ΦΑΙΔΩΝ του Ηλία
7. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΙΜΟΛΕΩΝ
8. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
9. ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
10. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
11. ΗΛΙΑΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
12. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
13. ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
14. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
15. ΚΑΛΤΣΑ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ
16. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
17. ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18. ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
19. ΚΑΡΥΔΑ ΜΑΡΙΑ (ΚΩΣΤΟΥΛΑ)
20. ΚΑΤΣΙΦΑ ΕΡΜΙΟΝΗ
21. ΚΙΑΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ
22. ΚΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
23. ΚΟΥΡΟ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΥΦΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
24. ΚΡΕΣΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος – Ταξίαρχος ε.α.
25. ΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
26. ΜΕΤΑΞΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
27. ΜΟΣΧΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
28. ΜΟΥΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
29. ΜΠΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ)
30. ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ
31. ΝΙΖΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
32. ΠΑΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ
33. ΠΙΤΤΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΠΟΥΝΤΟΥ)
34. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
35. ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ)
36. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ
37. ΤΑΜΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
38. ΤΟΥΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
39. ΤΣΑΛΑΜΑΝΙΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΑ (ΑΥΡΑ)
40. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΟΘΩΝ ΗΛΙΑΣ
Οι υποψήφιοι Μ-Λ ΚΚΕ
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αριστομένη
2. ΑΔΡΙΑΝΟΣ ΙΑΣΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
3. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Παντελή
4. ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ του Παύλου
5. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ του Ευάγγελου
6. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αργυρίου
7. ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαρίτωνα
8. ΓΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημοσθένη
9. ΔΑΝΙΗΛ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
10. ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Μιχαήλ
11. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ευάγγελου
12. ΚΑΒΑΛΛΙΕΡΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Γεράσιμου
13. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΛΕΞΙΑ του Δημητρίου
14. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
15. ΚΑΡΒΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Κωνσταντίνου
16. ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου
17. ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
18. ΚΟΝΤΟΦΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
19. ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Γεωργίου
20. ΚΟΣΜΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του Παναγιώτη
21. ΚΟΥΦΟΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Αριστείδη
22. ΚΩΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του Παναγιώτη
23. ΛΑΓΟΥΤΑΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Τζαννή
24. ΛΕΟΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιπποκράτη
25. ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
26. ΜΑΝΔΕΛΕΝΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΩ του Ηλία
27. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΛΑΚΗΣ) του Σταύρου
28. ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΜΙΧΑΗΛ του Νικολάου
29. ΜΠΑΓΙΑΡΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
30. ΜΠΟΥΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
31. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Κωνσταντίνου
32. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Προδρόμου
33. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικόλαου
34. ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου
35. ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
36. ΣΟΥΛΙΩΤΗ ΜΥΡΤΩ του Κωνσταντίνου
37. ΣΟΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
38. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ιωσήφ
39. ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου
40. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ
41. ΧΟΒΟΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη
42. ΧΡΗΣΤΟΥ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ του Ιωάννη
ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
1. .Αναγνώστου Κωνσταντίνος
2. .Βεργιάννης Γεώργιος
3. .Γκόγκος Σωτήριος
4. Γκρίλας Δημήτριος
5. Κασσελάκη Άντζελα
6. Μπίλλη Μαρία
7. Μπουγάς Τρύφων
8. Ουλής Αντρέας
9. Συμιγδαλάς Τάσσος
10. Τζουμερκιώτη Σοφία
Οι υποψήφιοι του ΟΚΔΕ
1. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
2. ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ
3. ΓΑΤΣΟΥ ΔΑΝΑΗ (Ιορδάνα)
4. ΓΚΟΣΔΑ ΑΓΝΗ
5. ΓΚΟΥΡΔΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ
6. ΓΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
7. ΔΗΜΑΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
8. ΔΡΑΓΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ
9. ΖΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
11. ΚΑΚΟΥΛΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
12. ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΒΙΝΑ (Ευανθία)
13. ΚΑΝΤΖΕΛΗ ΡΙΑ (Ελευθερία)
14. ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
15. ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
16. ΚΑΡΥΔΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
17. ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
18. ΚΟΤΟΥΔΗ ΚΙΚΗ
19. ΚΟΥΡΙΛΑΣ ΜΗΝΑΣ
20. ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
21. ΚΟΥΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
22. ΚΤΕΝΑΣ ΝΙΚΟΣ
23. ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ,
24. ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ (Χαράλαμπος)
25. ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
26. ΜΙΚΡΩΝΗΣ-ΛΟΥΝΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
27. ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
28. ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΜΑ ΠΑΟΥΛΙΝ
29. ΜΠΟΥΡΤΖΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30. ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
31. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
32. ΝΤΟΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
33. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
34. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΟΦΡΟΝΗΣ
35. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ (Πένυ)
36. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
37. ΣΓΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
38. ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
39. ΣΚΕΥΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
40. ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΑΝΤΙΑ (Κωνσταντίνα)
41. ΤΣΕΡΕΓΚΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
42. ΦΟΥΡΝΟΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Οι υποψήφιοι του ΟΑΚΚΕ
1. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
2. ΒΑΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
3. ΓΚΙΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
4. ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
5. ΓΟΥΡΝΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
6. ΓΟΥΡΝΑΣ ΠΙΕΡΡΟΣ
7. ΔΑΛΙΕΤΟΥ ΔΩΡΑ
8. ΔΙΠΛΑΡΑΚΗ ΑΝΝΑ
9. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
11. ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
12. ΚΑΝΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
13. ΚΑΦΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
14. ΚΟΥΤΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
15. ΚΟΥΤΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
16. ΚΟΦΙΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
17. ΛΑΜΠΑΔΑ ΓΙΩΡΓΙΑ
18. ΜΑΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ
19. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΡΟΖΕΛΛΑ
20. ΜΗΛΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
21. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
22. ΝΤΟΥΡΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23. ΠΑΓΩΜΕΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
24. ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
25. ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ,
26. ΣΟΦΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
27. ΣΤΑΗ ΑΝΝΑ
28. ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
29. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
30. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ, ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ
1.ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΟΖΤΖΑΝ του Ιμπράμ
2. ΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΝΤΑΝ του Σερήφ
3. ΑΜΕΤ ΜΟΥΡΑΤ του Μεμέτ
4. ΑΠΤΟΥΛΑ ΧΑΣΑΝ ΣΙΜΠΕΛ του Μουσταφά
5. ΑΠΤΟΥΡΑΧΗΜ ΟΓΛΟΥ ΚΕΡΕΜ του Μουμίν
6. ΑΧΜΕΤ ΣΕΧΕΡ του Νετζατή
7. ΒΙΝΤΙΝΛΗ ΜΟΥΣΑ του Αχμέτ
8. ΓΙΑΣΑΡ ΒΙΛΝΤΑΝ του Μεμέτ
9. ΓΚΙΡΙΤΛΗ ΜΕΛΤΕΜ του Καδρή
10. ΔΕΜΗΡ ΟΓΛΑΡΗ ΕΡΚΑΝ του Μουμίν
11. ΙΜΠΡΑΜ ΙΜΠΡΑΗΜ του Ρασήμ
12. ΙΣΛΑΜ ΙΜΠΡΑΜ ΑΚΙΝ του Χαλήλ Ιμπράμ
13. ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΒΑΝ του Σαλή
14. ΚΟΤΖΑ ΜΟΛΛΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΛΙΝ του Μετίν
15. ΜΕΜΕΤ ΣΟΥΚΡΙΕ του Σουρεγιά
16. ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΣΕΧΕΡ του Σαμή
17. ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΡΑΜΑΔΑΝ του Αμέτ
18. ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΕΝΙΣΕ του Τζαχήτ
19. ΜΟΛΛΑ ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΜΕΤ ΕΛΙΦ του Ιλχάν
20. ΜΟΥΜΙΝ ΓΚΙΟΥΛΤΖΑΝ του Μεχμέτ
21. ΜΟΥΜΙΝ ΝΙΛΑΪ του Φεϊζή
22. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΣΜΑ του Ιλιάζ
23. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΝΑ του Μπεκήρ
24. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του Μεχμέτ
25. ΜΠΕΚΗΡ ΟΥΣΤΑ ΓΚΙΟΥΝΟΥΛ του Χουσεϊν
26. ΝΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Ευάγγελου
27. ΟΣΜΑΝ ΡΕΪΧΑΝ του Ρετζέπ
28. ΠΕΤΣΙΝΙΚ ΤΖΕΝΚΗΖ του Χασάν
29. ΣΑΜΠΡΗ ΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΚΜΕΝ του Σαμπρή
30 ΣΕΡΗΦ ΕΡΝΤΗ του Τζιάτ
31.ΤΑΧΗΡ ΤΖΕΜΑΛΗ του Χασάν
32. ΤΑΧΣΙΝ ΟΓΛΟΥ ΣΕΒΚΑΝ του Μουσταφά
33. ΤΕΦΙΚ ΟΓΛΟΥ ΖΕΪΝΕΠ του Νιχάτ
34. ΤΟΠΤΣΗ ΓΙΟΥΝΟΥΣ του Ρετζέπ
35. ΦΑΡΖΛΗ ΟΥΜΗΤ του Ριτβάν
36. ΧΑΛΗΛ ΜΟΥΜΠΕΡΑ του Σαμπρή
37. ΧΑΣΑΝ ΚΟΡΑΗ του Χαλήλ
38. ΧΑΣΑΝ ΣΕΝΤΑΤ του Μουσταφά
39. ΧΑΣΑΝ ΧΑΤΙΤΖΕ του Χουσεϊν
40. ΧΑΤΖΗ ΑΛΗ ΣΕΒΤΖΑΝ του Σουκρή
41. ΧΙΝΤ ΣΕΒΤΑΠ του Ρασήμ
42. ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ του Φαϊκ
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ
1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
2. ΑΚΤΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αθανασίου
3. ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
4. ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Σωτηρίου
5. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αναστασίου
6. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του 6. Ελευθερίου
7. ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Καίσαρος Χοιδά
8. ΑΣΗΜΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
9. ΒΡΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
10. ΓΚΟΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
11. ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
12. ΖΟΥΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Ιωάννη
13. ΚΑΪΛΑΡΗ ΣΟΥΖΑΝΑ του Αναστασίου
14. ΚΟΥΚΟΥΤΣΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αναστασίου
15. ΛΑΠΠΑΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
16. ΛΙΒΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Βασιλείου
17. ΜΠΑΝΑ ΖΩΗ του Γεωργίου
18. ΜΠΕΖΙΡΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βενιζέλου Ελευθερίου
19. ΜΠΙΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Δημητρίου
20. ΠΑΓΩΝΗ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ του Μελετίου
21. ΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου
22. ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ιωάννη
23. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Δημητρίου
24. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
25. ΡΑΓΤΖΗ ΝΙΚΗ του Ιωάννη
26. ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
27. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Σταύρου
28. ΤΖΙΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Ευαγγέλου
29. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του Μιχαήλ
30. ΤΣΕΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
31. ΤΣΙΜΙΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου Χαραλάμπους
32. ΧΟΥΙΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Κωνσταντίνου 32.
ΚΕΚΑ-ΑΚΚΕΛ ΜΑΖΙ για μια Ελεύθερη Ελλάδα
1.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ (ΓΑΒΡΙΛΟΣ) του Νικολάου
2. ΑΓΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του Νικολάου
3. ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
4. ΓΑΖΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
5. ΓΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ιωάννη
6. ΓΟΥΝΑΡΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΑΡΙΑΔΝΗ του Κωνσταντίνου
7. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη
8. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ευάγγελου
9. ΖΟΥΓΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Περικλή
10. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του Ιωάννη
11. ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΦΑΡΗ του Σαμπρή
12. ΚΑΤΣΑΝΕΒΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ελευθερίου
13. ΚΟΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
14. ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
15. ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
16. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
17. ΚΟΥΚΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ του Μιχαήλ
18. ΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
19.ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλειου
20.ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
21. ΜΑΥΡΟΕΙΔΑΚΟΥ (ΒΑΡΚΑ) ΑΝΝΑ του Παντελή
22. ΜΕΤΑΞΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Αντέλ
23. ΝΤΑΒΑΝΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
24. ΝΤΙΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Νικολάου
25. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Βασιλείου
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΗ του Γεωργίου
27. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Χρήστου
28. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Θωμά
29. ΠΑΣΑΛΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ελευθερίου
30. ΣΑΒΒΑΤΑΚΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ του Δημητρίου
31. ΣΕΡΑΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του Σπυρίδωνα
32. ΣΚΟΥΡΑ ΜΑΛΑΜΑΤΗ του Νικολάου
33. ΣΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη
34. ΣΠΑΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του Νικολάου
35. ΤΖΑΡΔΗ ΙΩΑΝΝΑ του Φίλιππου
36. ΤΟΥΡΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά
37. ΤΣΑΤΣΑΡΟΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
38. ΤΣΙΝΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ του Άγγελου
39. ΤΣΙΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΒΑΚΗΣ) του Γεωργίου
40. ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
41. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Νικολάου
42. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ-Πρόδρομος Εμφιετζόγλου
1.ΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Δημητρίου
2. ΓΟΥΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Αθανασίου
3. ΕΜΦΙΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ του Συμεών
4. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
5. ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
6. ΚΑΠΡΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του Μιχαήλ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΡΟΥΛΑ) του Κωνσταντίνου
8. ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Δημητρίου
9. ΚΟΛΙΛΑ ΜΟΝΤΙ του Νίκο
10. ΚΟΣΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ηλία
11. ΚΟΥΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Νικολάου
12. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου
13. ΛΑΒΔΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Νικολάου
14. ΛΑΘΟΥΡΗ ΖΑΧΑΡΑΤΗ (ΛΟΥΛΑ) του Γεωργίου
15. ΜΙΧΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ευαγγέλου
16. ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΣΟΦΙΑ του Αβράαμ
17. ΜΠΕΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Πολύκαρπου
18. ΜΠΙΘΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του Βασιλείου
19. ΜΠΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Χρήστου
20. ΝΑΡΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
21. ΝΤΑΒΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
22. ΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Κωνσταντίνου
23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Νικήτα
24. ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Γρηγόριου
25. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ του Θωμά
26. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωακείμ
27. ΠΕΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παρασκευά
28. ΠΛΙΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αριστοτέλη
29. ΤΡΙΚΕΡΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Μιχαήλ
30. ΤΣΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Δημητρίου
31. ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
32. ΤΣΟΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ του Βασιλείου
33. ΦΛΕΣΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου
34. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ)
1.ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Νικολάου
2. ΒΟΣΤΑΝΤΖΟΓΛΟΥ (ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΟΓΛΟΥ) ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρύσανθου
3. ΓΕΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πολυκράτη
4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΠΑΟΛΑ του Παύλου
5. ΔΟΓΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του Παντελή
6. ΚΑΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου
7. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Παύλου
8. ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
9. ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΦΑΝΟΥΡΙΑ του Ιωάννη
10. ΚΟΥΜΑΡΕΛΛΑΣ ΟΘΩΝ του Αθανασίου
11. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του Νικολάου-Δρόσου
12. ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΙΩΣΗΦ του Βασιλείου
13. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Δημητρίου
14. ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη
15. ΜΠΑΚΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Αγγελή
16. ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
17. ΜΠΟΓΚΙΛΑ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ του Μίκολα
18. ΜΥΤΑΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θωμά
19. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
20. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗ ΑΣΗΜΙΝΑ του Γεωργίου
21. ΠΟΛΥΖΩΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
22. ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Παναγιώτη
23. ΣΑΡΜΠΕΖΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
24. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Δημητρίου
25. ΣΙΝΑΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Κωνσταντίνου
26. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του Πέτρου
27. ΣΥΜΒΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του Νικολάου
28. ΤΖΙΒΙΝΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αθανασίου
29. ΧΑΛΔΕΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΠΕΝΥ) του Αχιλλέα
30. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Χαραλάμπους
31. ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Φιλίππου
32. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
33. ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Χρήστου
Κίνημα 21
1.ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ ΑΓΓΕΛΑ του Αποστόλου
2. ΔΟΥΒΟΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑ του Παναγιώτη
3. ΚΟΛΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεράσιμου
4. ΚΟΥΡΚΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του Γεωργίου
5. ΚΩΤΣΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Ευάγγελου
6. ΜΑΚΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
7. ΜΑΣΤΟΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Λουκά
8. ΜΟΣΣ ΕΒΕΛΙΝΑ ΓΕΩΦΡΑΝΑ του Ντόναλντ
9. ΜΠΑΤΖΑΚΑ ΛΕΥΚΗ του Ιωάννη
10. ΜΠΕΧΛΗΣ ΖΩΗΣ του Κωνσταντίνου
11. ΝΤΟΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χαρίση
12. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
13. ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
14. ΠΕΤΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
15. ΠΡΟΚΑΚΗΣ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ του Πέτρου
16. ΣΙΑΓΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
17. ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Ευθυμίου
18. ΣΟΛΩΜΟΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Πέτρου
19. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλεξάνδρου
20. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Εμμανουήλ
21. ΧΡΥΣΟΣΤΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΒΕΡΔΟΣ
1.ΑΒΔΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου
2. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΝΑ) του Σταύρου
3. ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Θεοδώρου
4. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του Μανούσου
5. ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αναστασίου
6. ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗ – ΜΟΣΤΡΑΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Στυλιανού
7. ΒΛΑΣΑΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ του Χαραλάμπου
7. ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Χρήστου
9. ΒΟΥΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
10. ΒΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Στέφανου
11. ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ) του Διονυσίου
12. ΓΚΙΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου
13. ΔΑΜΑΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος
14. ΚΑΚΑΒΑΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ του Δημητρίου
15. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ (ΑΝΝΥ) του Θεόφιλου
16. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
17. ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του Κωνσταντίνου
18. ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΧΡΗΣΤΙΝΑ του Θεοδώρου
19. ΚΩΣΤΑ ΙΩΑΝΝΑ του Βασιλείου
20. ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Νικολάου
21. ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου
22. ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
23. ΜΗΛΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
24. ΜΟΥΖΑΚΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΛΥΔΙΑ του Λαζάρου
25. ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Θεοδώρου
26. ΜΠΑΖΑΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
27. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΛΑΒΔΑ ΜΕΡΟΠΗ του Ηλία
28. ΜΠΟΥΣΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου
29. ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αθανασίου
30. ΝΤΑΛΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Δημητρίου
31. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Βαΐου
32. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη
33. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του Δημητρίου
34. ΠΑΣΧΑΛΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
35. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Σταύρου
36. ΠΕΤΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του Αποστόλου
37. ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΡΙΑΝΤΩΝΗΣ) του Νικολάου
38. ΣΑΡΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Νικολάου
39. ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
40. ΣΠΑΝΟΜΑΡΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Στέφανου
41. ΦΙΟΡΑΝΤΗΣ ΣΙΜΟΣ του Νικολάου
42. ΧΑΤΖΗΙΑΚΩΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεμιστοκλέους
Ομογενειακό Δίκτυο Ελλήνων Ευρώπης (Ο.Δ.Ε.Ε.)
1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Χρήστου
2. ΒΑΡΕΤΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
3. ΓΑΒΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Γεωργίου
4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΤΣΑ του Κωνσταντίνου
5. ΓΙΑΝΝΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του Θεμιστοκλή
6. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του Σάββα
7. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Πολυχρόνη
8. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Πολυχρόνη
9. ΖΕΛΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
10. ΙΣΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Γεωργίου
11. ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΤ ΚΙΛΙΑΝΝΑ του Χάρλαμ
12. ΚΕΠΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ιωάννη
13. ΚΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Νικολάου
14. ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
15. ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου
16. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Νικολάου
17. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του Ιωάννη
18. ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αντωνίου
19. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
20. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του Γεωργίου
21. ΡΟΥΠΑ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου
22. ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ του Μιχαήλ
23. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ευγένιου
24. ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στάλιν
25. ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟΙ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Χρήστου
2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου
3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
4. ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ του Γεωργίου
5. ΓΑΜΒΡΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παναγιώτη
6. ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του Δημητρίου
7. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Κωνσταντίνου
8. ΔΗΜΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Χρήστου
9. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Κωνσταντίνου
10. ΕΞΗΝΤΑΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του Κωνσταντίνου
11. ΖΑΛΑΒΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Δημητρίου
12. ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Γεωργίου
13. ΙΠΛΙΚΤΣΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ηλία
14. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του Κωνσταντίνου
15. ΚΑΧΤΙΤΣΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Φαίδωνα
16. ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του Ιωάννη
17. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ζήσιμου
18. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΟΔΟΠΗ του Γεωργίου
19. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ιωάννη
20. ΜΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Γεωργίου
21. ΜΠΕΛΤΣΩΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Νικολάου
22. ΜΠΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χριστόδουλου
23. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του Νικολάου
24. ΠΑΝΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου
25. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Κωνσταντίνου
26. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αντωνίου
27. ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ηλία
28. ΣΤΟΪΜΕΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ χηρ. Τσάπαλου
29. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Ηλία
30. ΤΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
31. ΤΟΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του Στυλιανού
32. ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Γεωργίου
33. ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Γεωργίου
34. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του Βασιλείου
35. ΧΑΤΖΗΙΕΡΕΜΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Βασιλείου
ΚΙΝΗΜΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΣΙΑΣ
1.ΑΡΜΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
2. ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
3. ΒΑΣΜΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
4. ΓΙΑΝΝΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Αναστασίου
5. ΖΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ανέστη
6. ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Ιωάννου
7. ΚΑΡΑΜΠΙΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου
8. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Γεωργίου
9. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του Γεωργίου
10. ΜΗΤΣΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του Ευστρατίου
11. ΜΠΕΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μερκουρίου
12. ΜΠΙΛΙΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του Μιχαήλ
13. ΜΠΟΛΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
14. ΠΑΡΟΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Λαζάρου
15. ΣΙΜΣΑΡΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ του Αθανασίου
16. ΤΑΠΕΙΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ του Νικολάου
17. ΤΟΠΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παντελή
18. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
19. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Γεωργίου
20.ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του Χαραλάμπου
21. ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ
22. ΤΣΙΑΡΤΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του Κυριάκου
23. ΤΣΙΑΡΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Βασιλείου
ΚΟΣΜΟΣ
1.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Απόστολου
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
3. ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του Γρηγορίου
4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του Θεοδώρου
5. ΒΡΕΤΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αναστασίου
6. ΒΡΟΝΤΙΣΗ ΖΩΗ του Νικολάου
7. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του Κωνσταντίνου
8. ΓΚΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παναγιώτη
9. ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Αθανασίου
10. ΓΡΕΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αθανασίου
11. ΔΕΡΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
12. ΔΟΔΟΥΡΑ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του Γεωργίου
13. ΕΣΚΕΝΑΖΗ ΑΒΡΑΑΜ ΑΛΒΕΡΤΟΣ (ΑΛΜΠΕΡΤΟ) του Λέοντος
14. ΕΥΕΡΓΕΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του Θεοφάνη
15. ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Χαραλάμπους
16. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Παναγιώτη
17. ΚΑΒΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
18. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
19. ΚΑΡΑΓΙΛΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ανδρέα
20. ΚΑΨΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Σωτηρίου
21. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Σωκράτη
22. ΛΟΥΪΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιλτιάδη
23. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αντωνίου
24. ΜΙΛΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Μιχαήλ
25. ΜΠΕΛΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του Ιωάννη
26. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του Χαράλαμπου
27. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
28. ΝΙΟΜΑΝΑΚΗ ΖΩΗ του Σταμάτη
29. ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
30. ΠΑΝΤΟΥΛΑ ΘΑΛΕΙΑ του Μιχαήλ
31. ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του Παναγιώτη
32. ΣΕΜΑΚΟΥΛΑ ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΜΠΕΤΤΥ (ΜΠΕΑΤΡΙΣ) του Φραγκλίνου Σάμμυ
33. ΣΚΟΥΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΗΝΙΩ) του Ιάσωνα
34. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Γεωργίου
35. ΣΤΕΦΑΝΗ ΟΛΓΑ του Ηλία
36. ΤΖΑΝΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του Γεωργίου
37.ΤΣΑΓΚΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ του Σεργκέι
38. ΤΣΑΚΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ζαχαρία
39. ΦΕΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του Αθανασίου
40. ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΗ (ΧΡΥΣΑ) του Πέτρου
41. ΧΑΤΖΗΝΑΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Λαζάρου
42. ΨΥΧΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου
ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΙΝΗΜΑ
1.ΑΒΡΑΜΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΙΝΑ) του Αθανασίου
2. ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ηλία
3. ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αντωνίου
4. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Κωνσταντίνου
5. ΒΟΥΒΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου
6. ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη
7. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Ιωάννη
8. ΔΕΛΙΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
9. ΔΕΝΤΖΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Γεώργιος
10. ΔΗΜΑΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Παναγιώτη
11. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου
12. ΘΥΜΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αλέξιου
13. ΚΑΒΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αγγέλου
14. ΚΑΛΑΓΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Ιωάννη
15. ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου
16. ΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του 16. Ηλία
17. ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΑ) του Ιωάννη
18. ΚΡΙΕΚΟΥΚΗ ΦΛΩΡΑ του Αθανασίου
19. ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του Πασχάλη
20. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Γεωργίου
21. ΜΠΑΡΔΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) του Ιωάννη
22. ΜΠΙΜΠΑΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του Ιωάννη
23. ΜΠΟΓΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Θεοδώρου
24. ΝΟΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Παναγιώτη
25. ΝΤΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου
26. ΝΤΡΟΥΛΙΑΣ (ΔΡΟΥΛΙΑΣ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
27. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του Εμμανουήλ
28. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
29. ΠΑΣΧΟΥ ΑΝΝΑ του Παναγιώτη
30. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του Παύλου
31. ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ του Γεωργίου
32. ΣΕΡΑΦΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ευαγγέλου
33. ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιορδάνη
34. ΣΠΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Ανδρέα
35. ΣΤΕΦΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Νικολάου
36. ΤΑΝΤΟΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Ιωσήφ
37. ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Ιωάννη
38. ΧΑΝΤΑΒΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
39. ΧΟΡΕΒΑ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη
40. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου